" Ankara Evden Eve Nakliyat Yükünüzü Taşır "
7/24 Güvenilir Hizmet

Ankara Eşya Depolama

Hayatta karşılaştığımız çeşitli sorunlar nedeniyle, siz Ankara dışındayken veya yurt dışında seyahatteyken ve yahutta başka bir sebepten dolayı eşyalarınızı depolama ihtiyacı duyduğunuzda, size bir telefon kadar yakınız. Ankara Nakliyat olarak, Ankara’da ev eşyası depolama hizmetini de sorunsuz bir şekilde yerine getirmekteyiz.


Ankara Evden Eve Nakliyat firması olarak müşterilerimizle bir çok bir çok başarılı hizmet gerçekleştirdik, bir çok aileyi yeni evlerine ve bir çok firmayı da yeni mekanlarına taşıdık. Geçen seneler içerisinde, bir çok müşterimizin “eşya depolanma” ihtiyaçları oldu. Bünyemizdeki bulunan antrepo tarzı depolarımızda, müşterilerimizin tüm eşya depolama ihtiyaçlarını giderdik.

Siz de taşınma sırasında ev eşyalarınızı belli bir zaman depolamak için Ankara Nakliyat firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Anlaştığımız tarihte ve zamanında eşyalarınız adresinizden alınır ve depolarımızda hijyenik ve güvenilir bir şekilde muhafaza edilir. Bu işlem öncesinde eşyalarınızın birim/marka gibi özellikleri teker teker kayıt altına alınır ve eşyalarınız için bir belge düzenlenir, bu belgenin de bir kopyasını işlem sonunda size göndeririz.


Depo kullanım ücreti olarak eşyalarınız ve zaman bilgisi üzerinden ücretlendirme yapılmaktadır. Depolarımızdaki ürünlerin sigorta kapsamında olduğunu da unutmayınız!

Facebook
Twitter
Google+
Linkedin
Pinterest