" Ankara Evden Eve Nakliyat Yükünüzü Taşır "
7/24 Güvenilir Hizmet

Montaj - Demontaj

Ankara Evden Eve Nakliyat hizmetimizde öncü olduğumuz hizmetlerden birisi de demonte ve montaj işlemidir. Bu kapsamda Ankara Nakliyat olarak mobilya ve beyaz eşyalarınızın demontesi ve yeni mekanınızda montajı uzman personellerimiz tarafından eşyalarınıza hasar vermeden dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmektedir..

Demonte işlemi evinizde veya iş yerinizde yer alan eşyalarınızın, taşıma sırasında oluşabilecek hasar riskini minimuma indirilebilmesi için bölümlerine ayrılması işlemidir. montaj ise, eşyalarınızın taşındıkları yerde yeniden birleştirilerek eski haline getirilmesi işlemine denir.

“Söküm ve Kurulum” olarak da adlandırılan eşyaların demonte ve montajı, işin uzmanı ustalar tarafından yapılmadığı taktirde, eşyalarınızın hasar görme ihtimalleri çok yüksektir.

Montajı doğru yapılamayan mobilyaların çalışmasında sorunlar çıkabilir. Çekmecelerinin kullanımında sıkışmalar oluşabilir, doğru yapılmayan montajdan dolayı, eşyalarınızın kullanım süreleri azalır.

Ayrıca çoğu zaman montajlama işlemi düzgün olmadığı için, taşınmanın ardından tekrar usta çağrılarak eşyalarınız tekrar montajlatılarak size ek masraf çıkarabilir.

Deneyimli ustalarımız tarafından yapılan demonte işlemi, eşyalarınızın rahat bir şekilde paketlenmesi sağladığı gibi hasarsız bir taşıma imkanı da sunar. Aynı şekilde montaj işlemide eşyaların kullanımlarında verimlilik sağlar.

Demonte ve Montaj işlemleri, konusunda uzman ve deneyim sahibi olan bir ustalar tarafından gerçekleştirilmek zorundadır. Aksi takdirde eşyalarınız demonte ve montaj işlemleri sırasında çizilebilir yada hasar görebilir. Daha da kötüsü tamirine veya bir daha çalışmasına imkan bile kalmayacak derecede zarar görebilir.

Facebook
Twitter
Google+
Linkedin
Pinterest